Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории

За Нас

 

Ланецот на продавници Крш е присутен на македонскиот пазар од 2006 година. Во сите овие години на постоење отворивме седум продавници на територијата на Македонија од кои пет се во Скопје, една во Куманово и една во Гостивар.

За нас задоволниот потрошувач претставува приоритет па затоа Ви нудиме врвна услуга со одлично обучен персонал и производи со висок квалитет. Меѓу брендовите кои ќе ги сретнете во нашите продавници се: Graco, Teutonia, Aprica, Momma, Lego, Little tikes, Tomy, Zapf, Hasbro, 4M, Burago, Mondo, Maisto... Како и новиот бренд за детска гардероба CARTER'S и многу други.

Кај нас може да најдете производи наменети за игра, забава и едукација на деца од сите возрасти. За најмалите нудиме широка палета на производи кои ќе им овозможат безбеден и удобен раст и развој.

Затоа, не чекајте! Посетете не и станете и Вие дел од семејството на задоволни и среќни потрошувачи.