Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

Седиште Vaya i-Size Monument Black

0 коментари
Бренд: gb-online.com
Код на производот: GB617000005
Залиха: 1
Цена: 31,990.00 ден
Цена (без ДДВ): 30,466.67 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Група 0+/1. Од раѓање до 4 години. Максимум 18 кг. Стандард ECE R-129. Механизам за ротација од 360 степени. Интегриран L.S.P System - Систем на Линеарна Заштита од Страничен удар

Повеќе на: gb-online.com

Артикли
Возраст од 0 - 4 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Група 0+/1. Од раѓање до 4 години. Максимум 18 кг. Стандард ECE R-129. Механизам за ротација од 360 степени. Интегриран L.S.P System - Систем на Линеарна Заштита од Страничен удар

Повеќе на: gb-online.com

Спецификација

Артикли
Возраст од 0 - 4 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: