Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

Клацкалка Кит, Whale Bulk - blue 4879

0 коментари
Бренд: Little tikes
Код на производот: 4879
Залиха: 1
Цена: 4,690.00 ден
Цена (без ДДВ): 3,974.58 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Од 18 мес-5 години.

Идеална за 1-3 деца. Робусна, издржлива пластика за внатрешна и надворешна употреба. 

Тежина: 4.05 кг Висина: 47цм Ширина: 103цм Длабина: 41цм 

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Од 18 мес-5 години.

Идеална за 1-3 деца. Робусна, издржлива пластика за внатрешна и надворешна употреба. 

Тежина: 4.05 кг Висина: 47цм Ширина: 103цм Длабина: 41цм 

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: