Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

Автомобил, Cozy Coupe - Rosy 630750

0 коментари
Бренд: Little tikes
Код на производот: 630750
Залиха: 1
Цена: 7,990.00 ден 6,490.00 ден - 19%
Цена (без ДДВ): 5,500.00 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Возраст: 18 мес - 5 год.

Автомобил на буткање, розев. Подот се вади и детето може да го движи автомобилот со помош на нозете. Кога подот е поставен, родителот го управува автомобилот со помош на рачката која се наоѓа на кровот. Предните тркала се вртат за 360 степени и се отвара врата. Материјал - цврста, издржлива пластика. 

Тежина(kg): 7.40 Висина(cm): 85 Ширина(cm): 72 Длабина(cm): 44

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Возраст: 18 мес - 5 год.

Автомобил на буткање, розев. Подот се вади и детето може да го движи автомобилот со помош на нозете. Кога подот е поставен, родителот го управува автомобилот со помош на рачката која се наоѓа на кровот. Предните тркала се вртат за 360 степени и се отвара врата. Материјал - цврста, издржлива пластика. 

Тежина(kg): 7.40 Висина(cm): 85 Ширина(cm): 72 Длабина(cm): 44

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: