Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

Кујна Супер Шеф, Super Chef Kitchen 484377

0 коментари
Бренд: Little tikes
Код на производот: 484377
Залиха: 1
Цена: 10,990.00 ден 8,690.00 ден - 21%
Цена (без ДДВ): 7,364.41 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Возраст: 18 мес. +

Димензии: 71,1 х 35,5 х 1,16 см.

Тежина: 9 кг

14 додатоци - вилушки, чинии, ножеви, лажици. Вистински звуци на готвење.

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Возраст: 18 мес. +

Димензии: 71,1 х 35,5 х 1,16 см.

Тежина: 9 кг

14 додатоци - вилушки, чинии, ножеви, лажици. Вистински звуци на готвење.

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: