Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

Маса, Picnic Table Evergreen 466A

0 коментари
Бренд: Little tikes
Код на производот: 466A
Залиха: 1
Цена: 9,990.00 ден 7,290.00 ден - 27%
Цена (без ДДВ): 6,177.97 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Возраст: од 3 год - 5год +

Погодна за внатрешна и надворешна употреба. Лесно се брише. Максимален број деца 6. Максимална тежина по дете 23 килограми.

Димензии: Тежина(kg): 9.5 Висина(cm): 53.5 Ширина(cm): 90 Длабина(cm): 90 

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Возраст: од 3 год - 5год +

Погодна за внатрешна и надворешна употреба. Лесно се брише. Максимален број деца 6. Максимална тежина по дете 23 килограми.

Димензии: Тежина(kg): 9.5 Висина(cm): 53.5 Ширина(cm): 90 Длабина(cm): 90 

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: