Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

Маса со вода Пиратски брод, Anchors Away Pirate Ship 628566

0 коментари
Бренд: Little tikes
Код на производот: 628566
Залиха: 1
Цена: 9,990.00 ден 7,990.00 ден - 20%
Цена (без ДДВ): 6,771.19 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Возраст: од 24 месеци

Масата е направена од издржлива пластика која трае. Со помош на пумпа или пак со ставање вода во отворите, водата се движи и предметите се вртат. Има воден топ со кој децата можат да прскаат вода кон саканата цел. Сидрото со помош на рачка, може да се дига и спушта.

Димензии на составена маса:

Тежина(kg): 8.9 Висина(cm): 80 Ширина(cm): 101 Длабина(cm): 71 

 

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Возраст: од 24 месеци

Масата е направена од издржлива пластика која трае. Со помош на пумпа или пак со ставање вода во отворите, водата се движи и предметите се вртат. Има воден топ со кој децата можат да прскаат вода кон саканата цел. Сидрото со помош на рачка, може да се дига и спушта.

Димензии на составена маса:

Тежина(kg): 8.9 Висина(cm): 80 Ширина(cm): 101 Длабина(cm): 71 

 

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: