Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

gb Pockit Monument Black

0 коментари
Бренд: gb-online.com
Код на производот: GB616230001
Залиха: 1
Цена: 11,990.00 ден 7,193.55 ден - 40%
Цена (без ДДВ): 6,851.00 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Погодна за деца од 9 до 17 килограми или од 6 месеци до 5 години.

Димензии на спакувана количка во cm:

Должина: 30 Ширина:18 Висина:35

Димензии на количка во cm: 

Должина: 72 Ширина:43 Висина:99

Тежина на количката: 1.95 килограми

Артикли
Возраст од 6 месеци - до 5 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Погодна за деца од 9 до 17 килограми или од 6 месеци до 5 години.

Димензии на спакувана количка во cm:

Должина: 30 Ширина:18 Висина:35

Димензии на количка во cm: 

Должина: 72 Ширина:43 Висина:99

Тежина на количката: 1.95 килограми

Спецификација

Артикли
Возраст од 6 месеци - до 5 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: