Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

Pockit + Monument Black

0 коментари
Бренд: gb-online.com
Код на производот: GB617000041
Залиха: 1
Цена: 12,990.00 ден 9,093.00 ден - 30%
Цена (без ДДВ): 8,660.00 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Возраст: од 6 месеци до 4 години или приближно 17 килограми. Pockit + има опција за ставање адаптери за транспортер кои се купуваат дополнително. Во тој случај може да се употребува од раѓање. 

Повеќе на: gb-online.com

Артикли
Возраст од 6 месеци - 4 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Возраст: од 6 месеци до 4 години или приближно 17 килограми. Pockit + има опција за ставање адаптери за транспортер кои се купуваат дополнително. Во тој случај може да се употребува од раѓање. 

Повеќе на: gb-online.com

Спецификација

Артикли
Возраст од 6 месеци - 4 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: