Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

Oddbods Pogo плишана играчка OB41908

0 коментари
Oddbods Pogo плишана играчка OB41908
Oddbods Pogo плишана играчка OB41908 Oddbods Pogo плишана играчка OB41908
Тагови: oddbods, ob41908, пого, pogo
Код на производот: OB41908
Залиха: 1
Цена: 1,549.00 ден
Цена (без ДДВ): 1,312.71 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Интерактивна кукла. Висина 25 цм, изработена од мек и квалитетен плиш. Секоја кукла ги испушта звуците од цртаниот филм, карактеристични за неа.

Артикли
Возраст Од 3 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Интерактивна кукла. Висина 25 цм, изработена од мек и квалитетен плиш. Секоја кукла ги испушта звуците од цртаниот филм, карактеристични за неа.

Спецификација

Артикли
Возраст Од 3 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: