Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

Lego Knights Clay 70330

0 коментари
Lego Knights Clay 70330
Lego Knights Clay 70330 Lego Knights Clay 70330
Тагови: лего, lego, 16leg70330, nexo, knights
Бренд: Lego
Код на производот: 16leg70330
Залиха: 1
Цена: 770.00 ден
Цена (без ДДВ): 652.54 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Кутијата содржи 72 парчиња. Од 7-14 години.

Артикли
Возраст Од 7-14 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Кутијата содржи 72 парчиња. Од 7-14 години.

Спецификација

Артикли
Возраст Од 7-14 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: