Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

Darth Vader™ Transformation

0 коментари
Бренд: Lego
Код на производот: 17leg75183
Залиха: 1
Цена: 2,549.00 ден
Цена (без ДДВ): 2,160.17 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Возраст: од 7-12 години. Кутијата содржи: 282 парчиња.

Артикли
Возраст од 7до 12 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Возраст: од 7-12 години. Кутијата содржи: 282 парчиња.

Спецификација

Артикли
Возраст од 7до 12 години

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: