Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

CYBEX Solution S fix седиште за во автомобил

0 коментари
Бренд: Cybex
Код на производот: CY519001054
Залиха: На залиха
Цена: 14,598.96 ден 12,980.00 ден - 11%
Цена (без ДДВ): 11,000.00 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Седиште за во автомобил 
Група 2/3
Возраст 3+ до 12 год (15 до 36 кгр.)
Изофикс
 

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Седиште за во автомобил 
Група 2/3
Возраст 3+ до 12 год (15 до 36 кгр.)
Изофикс
 

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: