Добредојдовте, можете да се логирате или да креирате сметка.
Листај по категории
Kатегории

Cam Flip количка за бебе

0 коментари
Бренд: Cam
Код на производот: ART847-22
Залиха: 1
Цена: 6,890.00 ден 4,823.00 ден - 30%
Цена (без ДДВ): 4,593.33 ден
  1. Ве молиме изберете некоја опција

Flip количка за бебе од 0+ до 15 кгр./ 0+ до 36 месеци
4 позиции на наслонот
Ротирачки предни тркала
Безбедносна сопирачка на задно тркало
Тежина 7,7 кгр.

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу:Опис

Flip количка за бебе од 0+ до 15 кгр./ 0+ до 36 месеци
4 позиции на наслонот
Ротирачки предни тркала
Безбедносна сопирачка на задно тркало
Тежина 7,7 кгр.

Напиши коментар

Вашето име:


Мислење: Забелешка : HTML не е преведен!

Гласај: Лошо           Добро

Внеси го кодот подолу: